Fotolia_60040191_S masaz.jpg

Masaż klasyczny czas trwania 50 min – 160 PLN

Masaż klasyczny znany jest od tysięcy lat. Przynosi korzyść wszystkim układom ciała. Jest przyjemną formą poprawy zdrowia, samopoczucia, kondycji i wyglądu skóry. Likwiduje napięcia, rozluźnia mięśnie oraz zmniejsza bóle.

Poprawia krążenie krwi  i limfy, dzięki czemu w masowanym odcinku skóra pobudzona jest do regeneracji, szybciej pozbywa się toksyn.  Może być indywidualnie dostosowany do klienta i zgłaszanych przez niego dolegliwości. Polecany osobom w ciągłym biegu, zapracowanym jako krótka chwila odpoczynku od codzienności.

 

 

Masaż relaksacyjny czas trwania 50 min - 160 PLN

Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu i wprowadzenie w stan relaksu. To doskonała forma terapii pozwalająca zredukować napięcie mięśniowo – nerwowe, zrelaksować umysł, uzyskać uczucie pełnego odprężenia i zmniejszyć poziom stresu. Masaż relaksacyjny sprawdza się zarówno w stanach zmęczenia fizycznego jak i zmęczenia umysłowego. Jest to bardzo delikatny zabieg, prowadzony w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która pozwala pacjentowi oderwać się od codzienności i w pełni rozluźnić.

 

 

Masaż hawajski Lomi – Lomi czas trwania 60 min - 180 PLN
Masaż Lomi Lomi wywodzi się z Hawajów. Od typowych masaży różni się głównie charakterystycznym pełnym gracji ruchem tanecznym wykonywanym przez terapeutę, a także masowanie przedramionami. Ruchy masażysty przechodzą przez ciało pacjenta niczym morskie fale. Pozwala to masowanemu na niezwykłe odprężenie i poddanie się całemu zabiegowi. Masaż hawajski przynosi uczucie ulgi dla mięśni, poprawia elastyczność stawów, krążenie limfatyczne, tętnicze i żylne, harmonizuje system nerwowy.

 

 

Masaż aromaterapeutyczny czas trwania 50 min – 180 PLN
Połączenie masażu relaksacyjnego z aromaterapia. Masaż poprawa krążenie krwi i jest skuteczną metodą usuwania stresu przy wykorzystaniu leczniczych właściwości naturalnych olejków eterycznych. To płynny i spokojny masaż całego ciała, wybranego fragmentu ciała (pleców i karku). W masażu aromaterapeutycznym stosuję mieszaniny olejków eterycznych, rozpuszczonych w naturalnych olejach roślinnych.

 

 

Masaż sportowy czas trwania 45 min – 180 PLN

Masaż sportowy to skuteczny sposób na niektóre kontuzje i utrzymanie dobrej formy w przypadku osób aktywnie uprawiających sport. Masaż sportowy wspomaga także organizm przed wysiłkiem fizycznym, w jego trakcie i po uprawianiu sportu. Pomaga usunąć zakwasy, usuwa napięcie mięśni, relaksuje i regeneruje organizm po wysiłku.

Wykonywany jest w celu wzmożenia aktywności fizycznej, przede wszystkim w przypadku osób zawodowo uprawiających sport.

Masaż antycellulitowy czas trwania 40 min – 180 PLN

Masaże antycellulitowe mają na celu modelowanie sylwetki w najważniejszych obszarach ciała. Zaliczamy do nich powłoki brzuszne, talię, pośladki, biodra, uda oraz ramiona. Masaże te wspomagają redukcję cellulitu oraz utratę tkanki tłuszczowej. Masaże modelujące zalecane są dla Pań, które chcą wyszczuplić i wygładzić linie swego ciała,

jak również wskazane dla kobiet po porodzie  w celu szybszego odzyskania wspaniałej figury.

 

 

Peeling ciała z masażem czas trwania 60 min - 220 PLN

Intensywnie wygładzający peeling całego ciała połączony z masażem. Pozwala na złuszczenie naskórka i pozbycie się zanieczyszczonej, zniszczonej, wierzchniej warstwy skóry. Natychmiastowo poprawia kondycję skóry, która zyskuje zdrowy i zarazem jędrny wygląd, a masaż działa regenerująco na cały organizm, wpływając na produkcję endorfin

i wprowadzając w pozytywny nastrój pełnego odprężenia.

 

 

Masaż gorącą czekoladą 90 min – 250 PLN

Ten wyjątkowy masaż jest wykonywany na bazie prawdziwej gorzkiej czekolady, która nadaje niebywały efekt ciepła, rozgrzewając ciało i pobudzając zmysły sprawia, że wydzielają się endorfiny, które są hormonami szczęścia.  

Dzięki temu czujemy się bardziej radośni, a co za tym idzie pozytywnie nastawieni do rzeczywistości.

Czekolada ma silne właściwości odżywcze dla skóry, pobudza mikrokrążenie i ujędrnia ciało. Przed masażem wykonywany jest peeling ciała.

 


Masaż gorącymi kamieniami czas trwania 70 min – 250 PLN

Masaż wybranych miejsc ciała kamieniami ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, oddziałuje na cały organizm, stanowiąc element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Wykonywanie masażu ciała ciepłymi kamieniami bazaltowymi poprawia krążenie i mikro cyrkulację, wspomaga szybsze przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, dzięki czemu nasze ciało pięknieje. Dodanie do masażu kilku kropel olejku aromatycznego wzbogaca zabieg o elementy aromaterapii.

 


Masaż świecą aromaterapeutyczną czas trwania 50 min – 250 PLN
Jedwabisty dotyk ciepłego oleju pochodzącego z rozgrzanej świecy w połączeniu ze zniewalającym zmysły zapachem sprawiają, że masaż staje się wyjątkową ceremonią wprowadzającą w stan głębokiego odprężenia. Rytualna świeca to unikatowa mikstura szlachetnych maseł oraz olejów roślinnych najwyższej jakości.

Całości dopełnia wosk pszczeli oraz bogactwo witamin, w tym odmładzająca witamina E. Podgrzany olej zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie, miękkość i jędrność, a także ma dobroczynny wpływ w walce z cellulitem.

Refleksologia stóp 50 min – 200 PLN

Skuteczna forma zabiegu leczniczego i relaksującego. Jest zabiegiem stymulującym kanały energetyczne, znajdujące się na stopach, które przebiegają przez całe ciało i wszystkie główne organy. Zabieg dodaje energii oraz pobudza organizm do samoleczenia. Stymulacja odpowiednich receptorów oddziałuje na narządy wewnętrzne, co usprawnia pracę krwiobiegu, likwiduje bóle, pomaga w leczeniu alergii, astmy, migren, depresji, bezsenności, bólów mięśni, cellulitu oraz wielu innych dolegliwości.